GALERIA

Całoroczne domki wypoczynkowe w Bieszczadach
Domki Pod Lasem | domkihuzele.pl

Domki Pod Lasem to trzy całoroczne, w pełni wyposażone domki wypoczynkowe. Każdy przystosowany jest do zakwaterowania nawet sześcioosobowej grupy noclegowiczów. Na terenie obiektu znajdziecie Państwo również: altanę ogrodową z podwieszanym paleniskiem, plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawki, zjeżdżalnia, trampolina, karuzela) oraz niezależny, ogrodzony parking samochodowy. Mamy nadzieję, że poniższa galeria zachęci Państwa do przejrzenia oferty, kontaktu z nami i w konsekwencji do przyjazdu w Bieszczady.

Szczegółowy opis obiektu oraz wyposażenia znajduje się w zakładce DOMKI. W naszych mediach społecznościowych regularnie staramy się publikować ciekawostki z okolicy, aktualności z życia domków oraz pozostałe informacje z regionu. Serdecznie zapraszamy do ich odwiedzenia: Facebook, Twitter, YouTube, Instagram.

 

Sierpień 2019:

Sierpień 2018:

Kwiecień 2018:

Styczeń 2017:

Wrzesień 2014:

Wnętrze domku 2:

Wnętrze domku 3:

Teren nad Sanem:

 

Zależy nam, aby wszystkie zdjęcia i opisy na stronie przedstawiały stan faktyczny. Dokładamy w związku z tym wszelkich starań, żeby powyższa galeria i pozostałe informacje były jak najbardziej aktualne. Odsyłamy Państwa także do naszych mediów społecznościowych. Tam regularnie staramy się zamieszczać ważne dla naszych Gości informacje z regionu i ciekawostki z okolicy. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli po udanym pobycie w naszych domkach zechcą Państwo podzielić się w nich swoją opinią.